Ольга Очеретнюк

QA Engineer у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
На проекті працюю вже 1,5 року. За цей час багато дізналась про тестування, які бувають помилки при написанні коду, а також навчилась швидко розбиратись і знаходити баги в різних структурах сайтів, що дуже допомагає у житті (і не лише у роботі:))). В Ignite можна прийти без досвіду роботи і ще навчаючись в університеті. Для студентів останніх курсів це дуже круто!!
Більше

Денис Дехтярьов

Python розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2011

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Я працюю на проекті вже понад 3 роки . За цей час встиг значно розширити знання Python і його фреймворків, а також впевнився, що це чудовий інструмент для створення програм, де необхідно проводити певні дії над даними: великий набір стандартних модулів збільшує швидкість розробки програми, а лакончність та чіткість мови роблять її простою та наочною.
Більше

Андрій Тіщенко

IOS розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
На проекті працюю не надто довго, тому про великі здобутки говорити зарано поки що.Загалом, тема цікава: лотереї досить поширені в Ізраїлі, та в Україні також.А говорячи про цікаве, є різні доробки. Так, наприклад, ми створили аналог youtube... Більше

Олександр Чайка

Open GL розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Усе цікаве ще попереду, а поки що повний рефакторинг і оптимізація швидкості роботи системи для багатьох користувачів, розробка тестів з нуля і критеріїв оцінки якості. А також супутні завдання пов’язані з деплойментом і продакшн.
Більше

Андрій Дашков

C++ розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2010 року.

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Багато чого :) Найцікавіше - портування старого коду в новий, несумісність деяких елементів - це свого роду виклик професіоналу. Розширили функціонал.
Словом, замовник задоволений, виробництво працює :)
Більше

find us on facebook

Page 1 of 11

Ice Bucket Challenge на користь десанту

Anna Tkachuk Anna Tkachuk, 15/12/2014

Одним з яскравих спогадів 2014 року був “#Ice Bucket Challenge”. Спочатку акція задумувалась як спосіб збору коштів для фонду по вивченню бокового аміотрофічного склерозу. Дуже швидко цей флешмоб став мега популярним і в Україні, проте зі своїми особливостями. (Навіть зя’вився форк “#Garbage Bucket Challenge”.) Кожен сам вирішує для себе, на що він пожертвує гроші. Найпопулярніше — це допомога збройним силам АТО. Співробітники Ignite також прийняли участь в цій благодійній акції. Тож наші найсміливіші дівчата і водою облилися, і гроші перерахували на користь армії. (Хлопці або не погодилися на публічність, або обмежилися грошима :))

(more…)

Continue reading >>

Конференція IT Weekend 2014 – Наслідки кризи в Україні для ринку IT

Aviram Eisenberg Aviram Eisenberg, 30/09/2014

Осінь та весна – час, коли відбуваються найпопулярніші івенти. Наша компанія відвідала конференцію IT Weekend 2014, що вже другий рік поспіль проводиться у Києві, а також мандрує різними містами України. Мені було приємно взяти участь у цій події. Я вже звик відвідувати конференції: здається, що я проводжу добру третину мого ділового життя, виступаючи на конференціях в Україні та за кордоном. I все одно, мене приємно вразила така кількість розробників, менеджерів проектів, архітекторів та ІТ-керівників, що не пошкодували свій вихідний день та завітали на цьогорічний IT Weekend, щоб дізнатися останні новини, послухати ретельно підібраних першокласних спікерів та взяти активну участь у дискусіях про ринок IT технологій в Україні.

Темою мого виступу було обговорення поточної кризи в Україні та її вплив на ІТ індустрію, що мені вдалося зробити за допомогою SWOT аналізу. Але перед цим, я вирішив промовити вголос свою думку – на мій вигук “Слава Україні” натовп відповів захопленим відлунням.

(more…)

Continue reading >>

Кейс “Виховання власних сертифікованих спеціалістів шляхом заснування ІТ-Академії”

Kira Chvarkova Kira Chvarkova, 11/08/2014

Сьогодні ми розкажемо про навчальну ініціативу засновника “Ignite” Авірама Айзенберга та результати, до яких вона призвела. Мова піде про створення та розвиток IT-Академії “Ignite”. Потреба у власній навчальній інституції виникла невипадково – динамічне розширення компанії і стабільно зростаюча кількість нових проектів – потребували залучення висококваліфікованих кадрів. Проблему з досвідченими кадрами можна вирішити декількома способами. Перший, шукати на ринку “готових” спеціалістів; другий, підготувати таких спеціалістів власноруч. У кожного з цих шляхів є свої переваги, але чи може бути щось краще за працівників, які “виросли” у своїй компанії з нуля? Тоді у керівництва компанії й виникла ідея заснування школи, яка, по-перше, мала відповідати наявним вимогам компанії до навчального процесу і програми, а, по-друге, надавала можливість талановитій молоді реалізуватися у якості програмістів та тестувальників (QA). Хоча думка про її створення з’явилася давно, необхідна довга та кропітка підготовка внесла свої корективи у терміни реалізації ідеї.

(more…)

Continue reading >>

Знову про стартапи. Тепер серйозно

Ivanna Tabachuk Ivanna Tabachuk, 26/06/2014

Сьогодні поговоримо про стартапи. Але не про ті, про які чуєш від кожного в кафе, а про справжні, – такі, що стають ціллю життя, такі, що розвиваєш не один рік.

Знаємо, що, працюючі у сфері інформаційних технологій, ти нерідко думав про власну інновацію. Продукт, що змінив би щось у світі та зробив життя простішим або веселішим: корисний сервіс, унікальний додаток або розривну гру. Про нього б писали на Techcrunch та на Хабрі у нас… Ти багато знаєш та вмієш, і розумієш, що в тебе б вийшло, але постійно нема то часу, то грошей, то надійного партнера.

Все це ми колись теж проходили. В нас вийшло, бо зараз ми готові запропонувати тобі все, що необхідно, в рамках програми “IGNITE TALENT HUB”. Досвід багаторічної розробки та десятки проривних технологічних рішень дечому нас навчили: не можна недооцінювати розумних людей та втрачати ідеї з великим потенціалом. (more…)

Continue reading >>
Ми у соцмережах: