Ольга Очеретнюк

QA Engineer у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
На проекті працюю вже 1,5 року. За цей час багато дізналась про тестування, які бувають помилки при написанні коду, а також навчилась швидко розбиратись і знаходити баги в різних структурах сайтів, що дуже допомагає у житті (і не лише у роботі:))). В Ignite можна прийти без досвіду роботи і ще навчаючись в університеті. Для студентів останніх курсів це дуже круто!!
Більше

Денис Дехтярьов

Python розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2011

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Я працюю на проекті вже понад 3 роки . За цей час встиг значно розширити знання Python і його фреймворків, а також впевнився, що це чудовий інструмент для створення програм, де необхідно проводити певні дії над даними: великий набір стандартних модулів збільшує швидкість розробки програми, а лакончність та чіткість мови роблять її простою та наочною.
Більше

Андрій Тіщенко

IOS розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
На проекті працюю не надто довго, тому про великі здобутки говорити зарано поки що.Загалом, тема цікава: лотереї досить поширені в Ізраїлі, та в Україні також.А говорячи про цікаве, є різні доробки. Так, наприклад, ми створили аналог youtube... Більше

Олександр Чайка

Open GL розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2013

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Усе цікаве ще попереду, а поки що повний рефакторинг і оптимізація швидкості роботи системи для багатьох користувачів, розробка тестів з нуля і критеріїв оцінки якості. А також супутні завдання пов’язані з деплойментом і продакшн.
Більше

Андрій Дашков

C++ розробник у Ignite Outsourcing, працює в компанії з 2010 року.

Що цікавого встигли зробити на проекті?
Багато чого :) Найцікавіше - портування старого коду в новий, несумісність деяких елементів - це свого роду виклик професіоналу. Розширили функціонал.
Словом, замовник задоволений, виробництво працює :)
Більше

find us on facebook

Page 1 of 11

Карта Сайту

By Dmytro Ternovyi, 30/07/2014

Сторінки

Блог

Вакансії

Ми у соцмережах: