ПРО НАС
Ignite - міжнародна компанія з офшорної розробки технологічних рішень. Стартували ми в Україні 4+ роки назад, і було нас «троє у човні», не рахуючи QA :). Завдяки своєму підходу до надання послуг у сфері розробки ІТ-рішень, ми створили масу різноманітних, цікавих та успішних проектів. Сьогодні ми продовжуємо залучати виняткові таланти та впроваджувати останні інновації для того, щоб на найвищому рівні поставляти технологічні послуги з розробки ПЗ.

Ignite - це дійсно класно. З нами ви будете працювати над нетривіальними проектами, без бюрократії, незрозумілих завдань та десятків переписувань коду через концептуальні зміни. Ми застосовуємо лише гнучкі механізми взаємодії.

Ignite cьогодні — це велика сім’я досвідчених професіоналів: PHP, Java, .Net, iOS, Android розробників, системних адміністраторів, дизайнерів, SEO-спеціалістів тощо.
Ми чудово розуміємо, що швидке зростання нашої популярності серед клієнтів можливе завдяки злагодженій взаємодії талановитих людей. Тому прочитай наступний абзац і приєднуйся :).

Кого ми хочемо бачити серед ігнайтовців?
Ми звикли розвиватися, тому шукаємо тих, хто готовий це робити разом з нами. У нас немає «вічних» проектів. Ми інноваційні і ніколи не зупиняємося на досягнутому. Якщо ти, навіть без досвіду в ІТ, маєш талант та потенціал, а також бажання працювати та розвиватися – тобі з нами по дорозі. Ми готові розглянути твоє резюме чи портфоліо та залучити до нашої програми «Ignite Talent Hub».

наша команда

 • Стратегічний розвиток Ignite та її міжнародний авторитет - заслуги засновника компанії - Авірама Айзенберга. Відомий спікер та пристрасний пропагандист Agile методологій, Авірам часто поширює їх ідеї на багатьох конференціях по всьому світу.
  Авірам Айзенберг
  CEO
 • Людмила - це саме та людина, без якої “не буде працювати та крутитися”. Пройшовши шлях від звичайного розробника до технічного керівника, Людмила володіє 12-річним досвідом розробки програмного забезпечення, керування різними командами та постійного вдосконалення процесів.
  Людмила Новосільська
  CTO
 • Омрі - талановитий керівник з розвитку бізнесу. Бути справжнім гуру своєї справи йому допомагає багаторічний досвід у роботі з складними технічними рішеннями, глибинне розуміння бізнес-процесів та безліч укладених контрактів.
  Омрі Райзман
  VP of Business Development
 • Маючи великий досвід у підборі IT-персоналу, Іванна знає галузь зсередини, тому вже на першій співбесіді Ви зустрінетесь зі справжнім професіоналом та уважним співрозмовником.
  Іванна Табачук
  Head of Recruitment
 • Володіючи 10-річним досвідом роботи у сфері фінансів, Людмила уже понад три роки успішно керує роботою адміністративного віділу та бухгалтерії, контролює, планує та координує всі фінансові потоки компаніїї.
  Людмила Гаврилюк
  CFO

Представництва

Наш головний офіс розташувався в Ізраїлі. В Україні ми представлені трьома R&D центрами у Києві, Харкові, та Житомирі. Ми також маємо офіси у Німеччині, Австрії та США.

Ми пишаємося
нашими клієнтами: