find us on facebook

Знову про стартапи. Тепер серйозно

Ivanna Tabachuk Ivanna Tabachuk, 26/06/2014

Сьогодні поговоримо про стартапи. Але не про ті, про які чуєш від кожного в кафе, а про справжні, – такі, що стають ціллю життя, такі, що розвиваєш не один рік.

Знаємо, що, працюючі у сфері інформаційних технологій, ти нерідко думав про власну інновацію. Продукт, що змінив би щось у світі та зробив життя простішим або веселішим: корисний сервіс, унікальний додаток або розривну гру. Про нього б писали на Techcrunch та на Хабрі у нас… Ти багато знаєш та вмієш, і розумієш, що в тебе б вийшло, але постійно нема то часу, то грошей, то надійного партнера.

Все це ми колись теж проходили. В нас вийшло, бо зараз ми готові запропонувати тобі все, що необхідно, в рамках програми “IGNITE TALENT HUB”. Досвід багаторічної розробки та десятки проривних технологічних рішень дечому нас навчили: не можна недооцінювати розумних людей та втрачати ідеї з великим потенціалом.
Піде чи ні? Підірве ринок чи залишиться непомітнім? Ми можемо прорахувати міць ідеї, бо майже єдині на ринку, хто окрім департаментів розробки має ще й департаменти досліджень. Крім того, робота на міжнародному ринку зобов’язує завжди “бути у тренді” та тримати високу планку якості. 8 років неперервного розвитку наразі дозволяють Ignite володіти високою технологічною експертизою.

Тепер про головне. Кожен учасник “IGNITE TALENT HUB” має право працювати 80% часу над оплачуваним проектом, а інші 20% витрачати на власний проект, використовуючи при цьому фінансування та можливості Ignite. Долучання до програми автоматично активує трирічний контракт роботи на Ignite та рівний розподіл прав інтелектуальних прав на продукт. Заманливо?

Ми шукаємо дійсно пристрасних та завзятих людей, що будуть віддані своїй ідеї довгий час, що переходить у формат “назавжди”. Один день на тиждень у нашій компанії Ви будете забувати про все інше та розроблювати технологічний продукт своєї мрії разом з іншими талановитими розробниками, маркетологами та дизайнерами. Але як же ж без коучів? У Вас буде можливість використовувати знання та час найкращих експертів компанії – засновників та ТОПів Ignite.

Ми маємо все, щоб робити круті проекти. Ваші проекти. Ми шукаємо тих, хто має проривні ідеї та пристрасть реалізувати їх. Маєте сили? Напишіть нам прямо сьогодні: ukrjobs@igniteoutsourcing.com.


Повернутися до блогу
Ми у соцмережах: